Všechny nejprodávanější produkty
 • Balení
 • Nové

Welder Fantasy Best MIG 231 4x4 - svařovací sada č. 1

SET1-BM231
WELDER FANTASY
Hodnocení 

Tento balíček obsahuje

679,00 €

Namísto 689,67 €

S DPH

Prezentace

Welder Fantasy Best MIG 231
Welder Fantasy Best MIG 231
Popis

WELDER FANTASY BEST MIG 231 - SVAŘOVACÍ SADA # 1

Značka:  Welder Fantasy | Metody svařování: MIG, MMA, TIG LIFT | Napájení: AC 230V / 50Hz | Svařovací proud : 200A | Účinnost: 60% |

STANDARDNÍ VYBAVENÍ

 • NEJLEPŠÍ svářeč MIG 231 4x4,
 • Svařovací hořák MIG / MAG MB15 3m EURO s možností otočení hořáku o 360 °,
 • 2m masový kabel,
 • 2m elektrodový kabel,
 • 2 ks rolí z oceli V-0.8-1.0
 • 2 válečky pro hliník U1.0-1.2,
 • Teflonová patrona podavače.
 • Záruční list.

DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ

 • Vogelmann  MIX Ar / CO2  plynová láhev  8l 150bar
 • Vogelmann Exact  regulátor plynu
 • Vogelmann  sprej proti rozstřiku  400ml
 • Svařovací drát  SG2 0,8 mm 5 kg

Welder Fantasy BEST MIG 231 4x4  je moderní,  synergický  invertorový  zdroj  nabízející mnoho možností pro svařovací práce. Díky spolehlivosti a široké škále aplikací zařízení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Jeho hlavními výhodami jsou možnost svařování s využitím  jednoduchého nebo dvojitého pulzního proudu v režimu MIG nebo MAG a možnost využití synergického nastavení  .

Multifunkční invertorový poloautomatický svařovací  stroj BEST MIG 231 4x4 se čtyřválcovým podavačem drátu  je určen pro ruční obloukové svařování kovů a kovových slitin pomocí následujících metod:

 • MIG / MAG s možností dvojitého pulzu,
 • MIG / MAG s možností jednoho pulzu,
 • MIG / MAG - kontinuální svařování v synergickém režimu,
 • FCAW - svařování pomocí samo-stínícího drátu,
 • Pájené svařování,
 • SPOT - MIG / MAG bodové svařování,
 • TIG lift pulse - TIG DC svařování s pulzem,
 • TIG lift - svařování TIG DC,
 • MMA - svařování potaženou elektrodou.

Díky  hořáku MIG / MAG s 360 ° rotujícím hořákem  je možné svařovat i na těžko přístupných místech.

Intuitivní a snadno použitelný ovládací panel umožňuje rychle nastavit všechny nejdůležitější parametry svařování. Díky  synergickému nastavení  je možné automaticky zvolit takové parametry svařování,

Zařízení má  plynulé nastavení napětí a  svařovacího  proudu  a je vybaveno systémem tepelné ochrany proti přetížení, který chrání před nadměrným zahříváním integrovaných obvodů.

Aby se zvýšil komfort práce a snížila hladina hluku, ventilátor se zapne automaticky, místo aby po zapnutí zařízení pracoval nepřetržitě.

Díky využití moderních  IGBT  technologií  a vysoce kvalitních komponent, na  BEST MIG 231 4x4  přístroje  jsou ideální pro profesionální svářečských prací v průmyslu, jako je automobilový průmysl, kovových konstrukcí a mnoho dalších.

Technologie IGBT  - je moderní technologie založená na bipolárních tranzistorech s izolovanou bránou. Kombinuje snadné ovládání tranzistorů s efektem pole s vysokým průrazným napětím a spínací rychlostí bipolárních tranzistorů. Použití technologie IGBT významně rozšiřuje spolehlivý provoz svařovacího zařízení.

MIG / MAG  - Obloukové svařování stíněné plynem je jedním z nejčastěji používaných postupů pro výrobu svařovaných konstrukcí. Poloautomatický svařovací proces spočívá ve fúzi okrajů obrobku a spotřebního materiálu elektrody s teplem elektrického oblouku zářícího mezi elektrodou ve formě pevného drátu a obrobku v inertním nebo aktivním plynovém štítu.

MIG PULSE  - pokročilá forma svařování, která využívá nejlepší formy přenosu roztaveného elektrodového materiálu k obrobku. Na rozdíl od zkratů pulzní svařování nevytváří rozstřik ani nehrozí studený záběh.

Díky chlazení procesu rozprašovacího oblouku je pulzní MIG schopen rozšířit rozsah svařování a nižší tepelný příkon nezpůsobuje problém při hoření přes tenké materiály. MIG PULSE je jedním z nejlepších svařovacích procesů pro širokou škálu kovových aplikací a typů.

DOUBLE PULSE  MIG Metoda MIG / MAG s dvojitým pulsem umožňuje upravit pulzaci proudu (vyvážení pulsů) a upravit rychlost podávání drátu. Díky tomu vylepšujeme vzhled svaru. Při svařování MIG / MAG s dvojitým pulzem se proudové impulsy vyskytují ve dvou rozsazích. Sekvenování našich zařízení automaticky kombinuje dvě úrovně pulzů: horkou a studenou.

AUTO  - synergické nastavení - automatické nastavení svařovacích parametrů, jako je napětí a intenzita svařovacího oblouku a rychlost podavače drátu. Jedním knoflíkem uživatel reguluje všechny výše uvedené parametry současně.

TIG DC LIFT-ARC  - V metodě TIG (Tungsten Inert Gas) je elektrický oblouk zasažen štítem inertního plynu (argon) mezi svařovaným prvkem a nespotřebovatelnou elektrodou vyrobenou z čistého wolframu nebo wolframu s přísadami.

TIG DC PULS LIFT-ARC  - oblouk je zasažen kontaktem elektrody se svařovaným materiálem, pulzní funkce umožňuje svařovat tenké prvky periodickou změnou intenzity proudu.

MMA  - metoda, při které se používá potažená elektroda, sestávající z kovového jádra pokrytého krytem. Zařízení umožňuje svařování se všemi typy elektrod, např. Bazickými, celulózovými, rutilovými nebo kyselými.

HORKÝ START  - funkce, která usnadňuje zahájení svařování v režimu MMA. Když je zapálen oblouk, svařovací proud se dočasně zvýší, aby se zahřál materiál a elektroda v kontaktním bodě a aby se v počáteční fázi svařování správně tvaroval průnik a svar.

ARC FORCE  - zvětšení nebo zmenšení délky svařovacího oblouku v závislosti na vzdálenosti mezi elektrodou a svařovaným materiálem.

BRAZING   Po výběru typu CuSi drátu umožňuje zařízení svařování pájením, které se používá hlavně v automobilovém průmyslu ke spojování pozinkovaných plechů dohromady.

REGULACE INDUKCE  - správně zvolená indukčnost svařování pomáhá snížit množství rozstřiku. Snížení indukčnosti činí oblouk stabilnějším a koncentrovanějším.

PRACOVNÍ CYKLUS  je založen na 10minutové periodě. 60% znamená, že po 6 minutách provozu je nutná 4minutová přestávka. Pracovní cyklus 100% znamená, že zařízení může pracovat nepřetržitě bez přerušení

SPOT WELDING SPOT  - funkce časového svařování, používaná pro lepení detailů, díky níž můžete získat stejnou délku svarů.

MIG / MAG SPOT WELDING CSPOT -  režim kontinuálního bodového svařování, který umožňuje nastavit časové intervaly mezi svary

BURN BACK  - funkce, která zabraňuje přilepení elektrodového drátu na kontaktní hrot dočasným vysunutím drátu po dokončení procesu svařování. Zařízení umožňuje nastavit dobu vypalování v rozsahu -90 - 90%.

PRE GAS  - řízení doby toku ochranného plynu před svařováním v rozsahu 0 - 10 s.

POST GAS -  regulace doby toku ochranného plynu po svařování v rozsahu 0,1 - 50 s.

HOTL / ENDL -  nastavení hodnoty zvýšeného napětí oblouku na začátku a hodnoty konečného proudu, tj  . Plnění kráteru.

PULSE FREQUENCY -  frekvence, se kterou se hodnota aktuálního pulzu mění mezi svařovacím proudem a základním proudem v rozsahu 0,5 - 5 Hz.

REGULACE PULZOVÉHO CYKLU   v rozsahu 20 - 80%,

REGULACE PULZOVÉ MODULACE   v rozsahu 5 - 50%,

4 ROLLER WIRE FEEDER  - Profesionální podavač vyrobený z tlakově litého hliníku, má výkonný motor, který umožňuje stabilní podávání drátu bez rušení. Je vybaven 4 hnacími válečky.

Je navržen pro těžkou práci a delší rukojeti než plastové podavače, které nezvládnou rukojeti o délce 4 nebo 5 metrů.

2T -  stisknutím tlačítka na rukojeti rukojeti zapnete ionizátor a zapálíte oblouk. Svařování se provádí se stisknutým tlačítkem.

4T  - stisknutím tlačítka v rukojeti rukojeti zapnete ionizátor a zapálíte oblouk, poté tlačítko uvolníte a zahájíte svařování uvolněným tlačítkem. Opětovným stisknutím tlačítka se svařování zastaví

S2T  -  non  -latched zvláštní - po stisknutí tlačítka, plyn bude proudit v nastaveném čase uživatele a svařovací oblouk se zapálí. Počáteční napětí oblouku se zvýší a během nastaveného času poklesne na hlavní svařovací proud.

Po uvolnění tlačítka intenzita poklesne na konečnou hodnotu proudu. Oblouk poté zhasne a v nastavenou dobu bude proudit ochranný plyn.

S4T  - speciální čtyřtaktní - po stisknutí a uvolnění tlačítka vytéká plyn v čase nastaveném uživatelem a zapálí se svařovací oblouk   . Počáteční napětí oblouku se zvýší a během nastaveného času poklesne na základní svařovací proud.

Po opětovném stisknutí a uvolnění tlačítka intenzita poklesne na konečnou hodnotu proudu. Oblouk poté zhasne a v nastavenou dobu bude proudit ochranný plyn.

Detaily produktu
SET1-BM231
Recenze

Napište svůj názor

Welder Fantasy Best MIG 231 4x4 - svařovací sada č. 1

Welder Fantasy Best MIG 231 4x4 - svařovací sada č. 1

Napište svůj názor
8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku